ورود / عضویت

نام کاربری (ایمیل)

رمز عبور

ثبت نام

خبر نامه الکترونیکی

نظر سنجی

کدام مطلب سایت برایتان مفید تر است؟
بازار کار
وبلاگ ها
اخبار
کنفرانس ها
مشاهده نظرات

تجارب برتر

داخلی خارجی

مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید

پیوند ها

آمار بازدید

بازدید امروز : 32
بازدید دیروز : 76
بازدید کل : 208690

>> پرسش و پاسخ

فرهاد
1393/08/22
با سلام و تشکر در مورد مربیگری و مدل های آن چه مدل هایی وجود دارد؟
1393/08/22

سلام

مربیگری در سازمان ها انواع مختلفی دارد مانند مربیگری عملکرد, مربیگری مسیر شغلی و .... که متاسفانه در کشور عزیزمان تا کنون این نقش به صورت جدی در توسعه منابع انسانی مورد توجه قرار نگرفته است. اما مدل هایی در خصوص اجرای مربیگری وجود دارد که می توان به مدل GROW و مدلSTEER اشاره نمود.

موفق باشید

شمیم
1393/08/02
چه آزمون روانشناختی را برای جذب و استخدام کارکنان پیشنهاد می کنید؟
1393/08/02
انواع آزمون ها وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از MBTI,NEO,MMPIو... که از بین این موارد رایج ترینشان، آزمون MBTIاست. توجه داشته یاشید که اعتبار این آزمون ها مهم بوده و حتما فردی که خبره باشد باید این آزمون ها را تحلیل نماید. ضمنا این آزمون ها به عنوان مکمل تصمیم گیری مدیران محسوب می گردند.
صبا
1393/08/02
درمیان زیرسیستم های حوزه منابع انسانی، کدام زیر سیستم به نظر شما از همه مهم تر است؟
1393/08/02
به عقیده خبرگان منابع انسانی، مهم ترین زیر سیستم منابع انسانی، نظام ارزیابی و مدیریت عملکرد است که اگر به درستی در شرکت ها و سازمان ها پیاده شود، سایر زیر سیستم های منابع انسانی نیز نتایج و خروجی های صحیحی خواهند داشت.
javan
1393/06/01
چگونه می توان مدل شایستگی های منابع انسانی را تدوین نمود؟
1393/06/01

سلام

برای تدوین مدل شایستگی های منابع انسانی می توانید براساس تحقیقات میدانی، تجزیه و تحلیل شغل، الگوبرداری از شرکت های برتر و... استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر به کتاب راهنمای کاربردی تدوین شایستگی های منابع انسانی تالیف دکتر احمد جوان جعفری، انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران مراجعه نمایید.

موفق باشید

نام و نام خانوادگی*
ايميل
پیام