ورود / عضویت

نام کاربری (ایمیل)

رمز عبور

ثبت نام

خبر نامه الکترونیکی

نظر سنجی

کدام مطلب سایت برایتان مفید تر است؟
بازار کار
وبلاگ ها
اخبار
کنفرانس ها
مشاهده نظرات

تجارب برتر

داخلی خارجی

مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید مطالب مربوط به این قسمت به نمایش در می آید

پیوند ها

آمار بازدید

بازدید امروز : 3
بازدید دیروز : 2
بازدید کل : 216137

>> درباره ما

تاریخ ورود : 1393/10/06

شبکه مخاطبین منابع انسانی چیست؟

شبکه مخاطبین منابع انسانی با هدف درک تغییر ماهیت کار در حال و آینده، نیازها و تغییرات بازارکارو توسعه مهارت های منابع انسانی در مخاطبین جامعه هدف خود یعنی دانشجویان دانشگاه ها و نیز شاغلین در کلیه سطوح ایجاد شده است.

ما با پیروی از پنج هدف راهبردی زیر می خواهیم به اهداف خود برسیم: عضویت در شبکه مخاطبین منابع انسانی برای تمام افراد و متخصصان علاقمند به توسعه منابع انسانی آزاد است.

فعالیت های شبکه مخاطبین منابع انسانی به وسیله تیمی از متخصصین و حرفه ای های منابع انسانی کشور اداره می شود.

هر سال بهترین سمینارهای کاربردی، نشست های غیر رسمی، کنفرانس های ملی، انتقال تجارب متخصصان شبکه مخاطبین منابع انسانی به نسل بعدی، جوایز تعالی منابع انسانی در داخل و خارج، دیدار اعضای سایت، کلاس ها و دوره های آموزشی و گروه های کاری را سازمان می دهیم. بعلاوه ما دائما در حال گسترش پروژه ها برای تامین منابع با ارزش اعضا، مانند تبادل تجارب ودیدگاه های صاحب نظران از طریق مصاحبه و ارائه تجارب برتر داخلی و خارجی در شرکت های برتر، اخبار و رویدادها، کلینیک مشاوره منابع انسانی، خبرنامه الکترونیکی، معرفی کتب تخصصی داخلی و خارجی، سمینارها و کنفرانس ها، وبلاگ ها و سایت های معتبر و نیز تدوین بهترین راهنمای کاربردی برای اعضا هستیم.

فعالیت های این سایت، این فعالیت ها هرچه کوچک هم باشند مفیدهستند مانند گسترش و حمایت مادی و معنوی از سرمایه ها و عوامل نوآور ارزش آفرین در حوزه منابع انسانی شرکت ها.

شما می توانید یکی از مخاطبینی باشید که به طور مستقیم در توسعه ساختار منابع انسانی کشور تاثیرگذار هستید زیرا هر عضوی برای به اشتراک گذاری دیدگاهش و برای کمک کردن به ما برای شناخت، معرفی و توسعه منابع انسانی تشویق شده است.

همچنین شبکه مخاطبین ما از این نظر اهمیت دارد که از نظرات و پروژه های ابداعی اعضایش برای رسیدن به منابع مفید و حل مشکلات حمایت می کند. ما معتقدیم باهم می توانیم بیشتر کشف کنیم، بیشتر یاد بگیریم و کارهای بزرگتری برای کشور عزیزمان، انجام دهیم.